Nimet Arıkan

 • 2000 yılından beri dövme sanatı ile uğraşıyorum.. Amazon Dövme studyosunun sahibi ve sanatçısıyım.. birçok tv programında (uzman tv, tv 8, show tv, kanal türk, tnt) dövme sanatçısı olarak konuk olup dövmenin tarihi, sanatı, sağlıkla ilgili bilgleri aktardım. Hapishanede Kadın Dövmeleri isimli bir kitap çalışması ile Türkiye’de bir ilki yaptım ama henüz kitabı yayınlayacak yer bulamadım :)Dövme dergisi yazarlarındanım..
  (I work as the art of tattooing since 2000 .. Amazon Tattoo studio owner and artist .. many TV programs (expert tv, tv 8, tv, channel Turks) as a tattoo artist and tattoo guest history, art, health-related information summarized. Tattoos in prison, a book entitled Women work and did a first in Turkey, but yet I could not find space to publish the book:) I m tattoo magazine writers ..)
  Bunlar dışında dünyaya isyan ve eleştiri ile bakmaya devam eden tüm yapıları izlerim. Buna rağmen hiçbir yapının bizleri köleleştirmesine tahammülüm olmadığından izlemek, gerektiği yerde destek vermek ve eleştirebilme özgürlüğüne sahip olmak genel bakış açımdır.. :)
  ..
  Amazon Dövme ve Piercing Studio
  Adres: Vali konağı cad. Kodaman sk. MiM plaza No:9-4 Nişantaşı-İstanbul
  Tel: 0212 232 6969
  Gsm: 0532 3868930E-Posta: info@amazondovme.com