Dudaklara Kalıcı Makyaj

Dudağa Kalıcı Makyaj Uygulaması Nasıl Yapılır ?

image016

Dudaklar konuşmamızda etkili olan ve birçok durumda mimik sağlayan duyu organlarımızdan birisidir. Ayrıca dudaklar dış görünümü etkileyen en önemli unsurlardandır özellikle bayanlar dudaklarının şekillerine ve renklerine çok özen gösterir bu alanda plastik cerrahi ve kozmetik firmaları birçok gelişme göstermiştir.

Kalıcı makyajın dudaklarda kullanımı ise oldukça pratik ve kullanışlı bir uygulamadır. Kalıcı makyaj sayesinde dudaklara renk verilip biçimleri düzeltilebilirken, aynı zamanda dolgunlaştırılıp hatları keskinleştirilebilinir.

Dudaklarınızın kalınlaşması için dış çizgi kalınlaştırılarak belirgin ve etkili bir görüntü kazandırılır. Dudaklarınıza kalıcı makyaj yaptırmak için daha önceden yapılan örnekleri ve renkleri iyi incelemelisiniz. Renkleri pembe tonlarından, kahve tonlarına giden geniş bir yelpaze ile hizmete sunulurken karışımlar sayesinde de size en uygun renk pigmentini bulabilirsiniz.  Mümkün olan en doğal renkler kullanım açısından kolaylık sağlayacaktır.

Fakat uzman kişilerce yapılmayan uygulama beraberinde ciddi hasarlar ortaya çıkartabilir. Estetik görüntü bozukluklarının yanı sıra çok ciddi sağlık problemlerine de sebep olabilir. Ayrıca düzgün yapılmayan uygulama görüntünüzü bozabilir. Yamuk bir dudak veya ifadenizde istemediğiniz bir görüntü oluşturacaktır. Sağlığınızı ve görüntünüzü asla riske atmayın çevrenizde en uzman kişileri bulun daha önceden yaptığı referanslar doğrultusunda araştırarak karar vermelisiniz.